Jooga algkursus

Online jooga kursus algajatele

Põhjalik jooga kursus algajatele ehk Teekond Iseendani

See igihaljas veebipõhine jooga kursus on mõeldud päris algajate, neile, kellel on joogast pikem paus olnud või ka neile, kes soovivad suurendada meelerahu, kontakti iseendaga ja juba tuttavatesse joogaharjutustesse rohkem süveneda.

Kursus annab teadmised peamistest jooga asenditest, hingamistehnikatest, kehalukkudest ja lõdvestustehnikatest. Harjutustele on pakutud mitmeid variatsioone vastavalt igaühe keha eripäradele, mugavus- ja raskusastmele.
Antud kursus on hea koht, kus omas tempos joogapraktikaga algust teha või tagasi järje peale saada. Kursus annab baasteadmised omal käel turvaliselt joogaga praktika jätkamiseks või liitumaks kohalikus joogastuudios või spordiklubis toimuvate regulaarsete joogatundidega.

Eelduseid ega eelnevaid teadmisi kursusel osalemiseks vaja ei ole.
Kursusega on võimalik liituda igal ajal.

Kursus sisaldab:
• Kuue kuu vältel 24/7 ligipääsu veebipõhisele õppekeskkonnale
• 13 detailset videojuhendit peamiste hingamistehnikate, kehalukkude ning jooga asendite ja nende variatsioonide õppimiseks. Välja on toodud erinevad variatsioonid mitmete keha eripärade ja raskusastmete jaoks.
• 2 videojuhendit, mis kombineerivad läbitud jooga asendid jooga seeriateks (Päikesetervitus A ja B). Päikesetervitused ehk joogaharjutuste seeriad on levinud enamikes jooga stiilides ja tundides. Sellised kavad sobivad edaspidi hästi kasutamiseks näiteks hommikuvõimlemisena või iseseisva joogapraktikana.
• 2 lõdvestustehnika videojuhendid: üks lihtne meditatsioonitehnika enda keskmesse tulemiseks ja EFT ehk koputusteraapia hirmu, ärevuse, jms tunnetega tegelemiseks. Võimalus panna need peale kombineerituna joogapraktikaga või eraldiseisvalt päevapingete maandamiseks.
• 3 x 60min joogatundi, mis põhjalike selgitustega läbivad ja kombineerivad eelpool mainitud joogapoosid, tehnikad ja seeriad.
• Iga läbitud teema kohta kokkuvõtlikku kirjalikku materjali.

Kursuse on kokku pannud ja juhendab Aurora Yoga Studio asutaja ja joogaõpetaja Triinu Jõhve
 

Kogemuslood:

Liiri Oja:
„Kuigi ma olen juba pikemalt sinuga joogatanud, oli ikkagi väga mõnus sellist sissejuhatavat kursust kuulata-vaadata. Mõnus rahulik tempo ja nagu ikka sinu tunnid - väga soe ja helge.”

Laura:
„Lihtne, loogiline ja arusaadav liitumine ja ülesehitus. Väga soojad, päikselised, head ja profesionaalsed videod. Sõbralik ja soe treener😉. Absoluutselt mõnus tempo nagu ikka! Taustamuusika ideaalne. Mulle meeldib, et koguaeg sama ja selline rahustav.”
Järgisin kursust telefonis ja kõik toimis kenasti. Pooleli jättes suunas pärast uuesti sisselogimisel kenasti tagasi sinna, kus omadega pooleli olin. See oli tore, et näitas % palju läbitud. Üldmulje on ikka superäge 👏."

Ave Ojala:
"Mônus rahulik ja põhjalik ülevaade põhilistest joogaasenditest. Igaüks, kes on alustanud joogaga suures spordiklubis, siis soovitan seda kursust, et päriselt mõista, kuidas harjutusi õigesti teha endale liiga tegemata. Ka joogavõhik mõistab peale kursust, et jooga on palju enam, kui "võimlemine"🙂. Mõnus ülesehitus ja alati võimalus uuesti ja uuesti eelmist harjutust, lõiku üle vaadata. Samuti meeldis põhjalik ülevaade erinevatest hingamistehnikatest ja selle olulisusest. Aitäh🙏"


Kursuse maksumus:
 
55€, ühekordne makse
Jooga kursus algajatele ehk teekond iseendani