Virtuaalne joogastuudio

 

Aurora Yoga Studio virtuaalne joogastuudio - online joogatunnidAurora Yoga Studio virtuaalne joogastuudio:

  • 24/7 avatud joogastuudio - osale joogatundides ja meditatsioonides täpselt nii tihti kui hing ihkab, täpselt sel nädalapäeval ja kellaajal kui tunned kutset ning täpselt sealt kus parasjagu oled.

  • Sellelt platvormilt leiad erinevate teemade kaupa joogaharjutuste ja tehnikate juhised, erinevate teemade kaupa valiku joogatunde (meelerahu minutid, vinyasa flow, jõujooga, partnerjooga ja akrojooga). Sinna salvestuvad järgemööda ka kõikide iganädalaselt reaalajas toimuvate online joogatundide järelvaatamised.

  • Virtuaalse joogastuudio liikmetel on võimalus kõikidest Aurora Yoga Studio reaalajas toimuvatest online tundidest  osa võtta ilma lisatasuta.

 

 Kellele?

  • Sobib ilma igasuguse eelneva ettevalmistuse ja oskusteta päris algajatele. Programm pakub detailseid videojuhendid neile, kes soovivad baasteadmised joogaharjutuste ja tehnikate osas enne joogatundidega alustamist selgeks õppida või üle korrata. 

  • Neile kellel on joogaga varasem kokkupuude - joogatunde ja meditatsioone saad valida vastavalt selle fookusele, raskusastmele ja kestvusele. Mõnel päeval kergem venitus ja teisel päeval korralik energialaeng.

 
Liitumine: 40€/kuus

PS! 25-28.11 liitujatele kehtib -50% soodushind kasutades koodi TARBIKOGEMUSI50

Soodustus kehtib esimesele kuumaksele (esimesed 30 päeva). Soovi korral on võimalik liitumine iseseisvalt igal ajal katkestada.

LIITU SIIN