Triinu Jõhve

„Jooga ning teiste vaimsete praktikatega tegelemine on aidanud mul saada iseendaga lähemalt tuttavaks ning andnud üha enam julgust olla see, kes ma olen ja tegeleda sellega mida armastan. Kindlasti on erinevad joogastiilid minu jaoks ka eneseväljendus, mis pakub võimalust nii füüsiliselt, kui vaimselt areneda, mängida, rõõmustada, lennata, kompida piire ja neid ületada! Suur rõõm on joogaga tegeleda ning seda ka teistega jagada.
Nii tore on näha, kuidas joogapraktika inimestele sära silmadesse toob."

Aurora Yoga Studio asutaja, Triinu, on läbinud Yoga Alliance'i vinyasa jooga treenerikoolituse, õppinud yin joogat erinevate õpetajate käe all ning on Yoga Alliance poolt sertifitseeritud Embodied Yin jooga õpetaja. Ta on õppinud ja praktiseerinud erinevate juhendajate käe all akrojoogat, rasedate joogat ning hetkel täiendab end Eesti Teadlike Terapeutide koolis Polüteraapia erialal. Triinu on juhendanud erinevaid joogaalaseid tunde alates 2015 aasta algusest nii täiskasvanutele, noortele, kui ka lastele.

Enne täielikult joogamaailma sukeldumist lõpetas Triinu Eesti Kunstiakadeemias moedisaini eriala, pidas 7 aastat Eesti moeettevõtetes disaineri ametit ning juhendas erinevates koolides ka moe- ja kunstiteemalisi tunde.

"Minu jaoks on kunst, disain ja jooga mingis mõttes väga sarnased - see on loominguline protsess, eneseväljendus ja vahend nii enda, kui teiste elu kvaliteedi parendamiseks."


Triinu on õppinud ka Tai massaaži Alar Krautmani Terviseakadeemias. Läbinud Reiki koolituse Stella Vainikko juhedusel. Läbinud Meta-EFT 1. astme koolituse Kreet Rosina juhendusel ja Meta-EFT 2. astme koolituse Tron Engeri juhendamisel.

Triinuga rändate oma sisemaalima rahulikus yin joogas ja meelerahu sessioonidel, liigute läbi tunnetuse aktiivses vinyasa joogas ning kõrgel õhus mängulise partnerjooga ja akrojoogaga.


Vaata tunniplaani SIIT