Kontakt

Aadress: Kopli 27-227, Tallinn 10412

Sissepääs Kopli tänava poolsest peauksest (1. trepikoda, Bekker pagariäri ja Odeon restorani vaheline uks). Stuudio asub teisel korrusel, koridori lõpus.

Juhul, kui välisuks on lukus, siis vali vasakul ukse kõrval asuval paneelil 227 ja  📞.

 

Autoga tulijale: Maja ümbruses on tasuta parkimine.

Palun varu meie juurde jõudmiseks tavapärasest veidi rohkem aega. Stuudio ees oleval teelõigul (Kopli tn 80-31) algasid seoses kaugküttetorustiku vahetusega ehitustööd, mis kestavad kuni 31.09.2020.

See tähendab, et Kopli tn, Ristiku ja Erika tn ristmik on sel perioodil osaliselt suletud (Ristiku ja Erika tänavalt ei le võimalik pöödata stuudio ette).

Kopli poolt lähenedes on võimalik parkida meist umbes 200m kaugusel Kopli tn asuvas Maxima parklas või Paavli tänaval.

Linna poolt lähenedes meist 400m kaugusel Erika tn asuvas Arsenali kaubanduskeskuse parklas (parkimiskellaga 2h tasuta).

Samuti on tasuta parkimiskohad Erika tänava ääres. 

Meie maja parklasse sissesõit on ajutiselt võimalik vaid Kopli poolt lähenedes. Sissesõit on Paavli tänavalt (kohe peale Maximat paremale) ja enne esimest maja vasakule parklasse.


Ühistransport: Lähim trammipeatus "Angerja" asub stuudiost kohe üle tee. Lähimad bussipeatused "Standard" ja "Angerja" asuvad stuudiost umbes 200m kaugusel.Ratturile: Rattaparkla asub kohe sissepääsu kõrval.Telefon: +372 56 477 287

E-post: info@aurorayoga.ee
www.aurorayoga.ee