Mariana Mutso

„Akrojooga leidis tee minu südamesse ühel ronimisfestivalil ning pärast seda olen akrotanud nii ronimisreiside puhkepäevadel kui ka viimasel aastal regulaarselt jämmidel. Minu jaoks on akrojooga suurepärane kombinatsioon meeskonnatööst, koordinatsioonist ning mitmekesisest füüsilisest väljakutsest. Just nagu ronimises, paljud pealtnäha rasked elemendid on lihtsasti teostatavad ning seeläbi eduelamus suur.”


Mariana on inimeste inimene. Igapäevaselt töötab ta personali valdkonnas, kus sarnaselt akrojoogale seisneb edu inimestevahelises suhtluses ja koostöös. Ta on üle 10 aasta tegelenud ronimisega ning juhendanud ka laste akrojooga ja ronimistrenne. Esimene kokkupuude akrojoogaga oli üle 5 aasta tagasi ning alates sellest ajast on ta ronimise vahele omal käel akrojoogat praktiseerinud ning aeg-ajalt saanud ka juhendust erinevatel festivalidel ja töötubades.

 Mariana on suur akrojooga fänn ja on valmis lendama, baasima ja abistama peaaegu kõikides Aurora Yoga Studio akrojooga teemalistes tundides ja jämmidel! Mariana juhendab koos Triinuga teisipäevaõhtust Akrojooga tundi ja koos Kristaga juhendavad nad kaks korda kuus lapse ja vanema akrojooga töötubasid.

Vaata tunniplaani SIIT