Virtuaalne joogastuudio

 

Aurora Yoga Studio online joogastuudioAurora Yoga Studio virtuaalne joogastuudio:

  • 24/7 avatud joogastuudio - osale joogatundides ja meditatsioonides täpselt nii tihti kui hing ihkab, täpselt sel nädalapäeval ja kellaajal kui tunned kutset ning täpselt sealt kus parasjagu oled.

  • Sellelt platvormilt leiad erinevate teemade kaupa joogaharjutuste ja tehnikate juhised, erinevate teemade kaupa valiku joogatunde (meelerahu minutid, vinyasa flow, jõujooga, partnerjooga ja akrojooga). Sinna salvestuvad järgemööda ka kõikide iganädalaselt reaalajas toimuvate online joogatundide järelvaatamised.

  • Virtuaalse joogastuudio liikmetel on võimalus kõikidest Aurora Yoga Studio reaalajas toimuvatest online tundidest  osa võtta ilma lisatasuta.

 

 Kellele?

  • Sobib ilma igasuguse eelneva ettevalmistuse ja oskusteta päris algajatele. Programm pakub detailseid videojuhendid neile, kes soovivad baasteadmised joogaharjutuste ja tehnikate osas enne joogatundidega alustamist selgeks õppida või üle korrata. 

  • Neile kellel on joogaga varasem kokkupuude - joogatunde ja meditatsioone saad valida vastavalt selle fookusele, raskusastmele ja kestvusele. Mõnel päeval kergem venitus ja teisel päeval korralik energialaeng.

 
Osaluspanus: 40€/kuu

Liituda on võimalik igal ajal.

Online joogastuudio tellimus on automaatselt pikenev. Registreerumine läbi alloleva lingi.

Registreerumisel kirja teel (info@aurorayoga.ee) on võimalik ka ühe kuu kaupa liituda. Sel puhul arveldame arve/Stebby maksete alusel.

Tellimust on võimalik igal ajal lõpetada.

LIITU SIIN