Lõbus ja mänguline


Partnerjooga ja Akrojooga – millega tegu?

Partnerjooga ja Akrojooga tunnid, töötoad ja kursused on lõbusad, mängulised ja füüsiliselt aktiivsed ning harjutusi tehakse koostöös teiste inimestega. Nalja ja naeru täis trenn garanteeritud. Tundides on kombineeritud paaris klassikaliste joogaharjutuste seeria mängulise, lõbusa ja akrobaatilise akrojoogaga ning muude koostööd arendavate harjutuste ja tai massaažiga.

Tund algab kas paaris soojendusharjutustega või lõbusate ja sotsiaalsete mängudega. Tunni peamise osa moodustab akrojooga harjutuste seeria, mille võtame lahti eraldi asenditeks ning läbime seeria samm-sammu haaval kohendades liikumisi vastavalt osalejate tasemele. Akrojooga on segu joogast ja akrobaatikast ning asendeis püsimiseks ja ühest poosist teise liikumiseks kasutatakse kehadevahelisi kontakte. Harjutusi sooritatakse kahe-, kolme-, nelja- või rohkemakesi gruppides.

Tunni lõpuosas praktiseerime rahustavaid venitust ja lõdvestust pakkuvaid teraapilise lendamise ja tai jooga massaaži elementide.

Akrojooga ja Partnerjooga harjutused arendavad jõudu, tasakaalu, painduvust ja empaatiavõimet ning õpetavad arvestama ja liikuma koostöös teiste inimestega ning panevad proovile nii füüsilisel, kui vaimsel tasandil. Teise inimese abiga on võimalik minna ka sügavamale venitus- ja lõdvestusasendeisse.

See praktika annab võimaluse ühiselt kaaslasega või sõpradega aega veeta, koos mänguliselt treenida, naerda enda üle ja toob välja mugavustsoonist. Tunnis teeme harjutusi kahekesi paaris ja ka kolme- ja neljastes gruppides. Oled oodatud osalema nii koos oma paarilisega (sõber, tuttav, elukaaslane, laps, vms), kui ka üksi.

Lisaks juhendatud tundidele toimuvad 2x nädalas ka akrojooga jämmid ehk vabas vormis harjutamise tunnid. Jämm on koht, kus on võimalus omas tempos üheskoos harjutada juba eelnevalt õpitut või teistega koos uusi liikumisi leiutada. Akrojooga jämm sobib neile, kellel on akrojoogas juba vähemalt algteadmised olemas ja saavad iseseisvalt hästi hakkama.

Vaata tunniplaani SIIT
 
Meie akrojooga juhendajad Triinu ja Mariana poseerimas ajakiri Eesti Naine oktoober 2019 moeseerias.
Koos Aurora Yoga Studio osavate trenniskäijatega tegime mõned trikid 2018.a sügisel