Mai-Liis Kivistik

Minu elufilosoofiat iseloomustab mõte, et SINA ise oled enda põnevaim projekt. Joogat regulaarselt praktiseerides sain kiirelt aru, kuidas matil on võimalik iseendaga täielikult kontakti saada ja sisemine tasakaal luua.”

Pool Mai-Liisi elust kulges tippspordi, võistlustantsu rada, kuid sporditrauma tõttu, mis kulmineerus operatsiooniga, pidi ta ülikooli minnes oma valikud ümber mõtlema ning lõpetas koreograafia asemel hoopis Eesti Infotehnoloogia Kolledži. Tantsumaailmast hinge jäänud tühjusetunne pani teda katsetama erinevaid liikumisviise ja treeninguid, et leida midagigi sobivat. 2014.a, taasavastas ta enda jaoks jooga!
Joogapisiku sai Mai-Liis tegelikult juba lapsena tänu oma emale, kes viis 8 aastase lapse endaga koos esimesse joogatundi.

Mai-Liis juhendab iganädalaselt joogatrenne ning teraapiasessioone. Enda kohta ütleb ta, et on elukestev õppija. Ta on täiendanud end arvukatel jooga, enesejuhtimise, mindfulnessi ja terviseteemalistel kursustel nii Eestis, kui välismaal. Lisaks korraldanud erinevaid grupicoachinguid, tervisekonverentse, andnud välja podcasti ja loonud looduskosmeetika sarja. Mai-Liis on sertifitseeritud vinyasa jooga õpetaja RYT200 ja üle kõige armastab ta näha seda, kuidas õpilased iseenda võimeid matil avastavad.

Vaata tunniplaani SIIT